Euduco KBC Group

Sklep

O nas

EUDUCO KBC GROUP to znacząca firma prowadząca działalność handlową na polskim rynku oraz ekspandująca w sektorze eksportu pod swoimi markami. Swoją działalność gospodarczą rozpoczęła w 2005 roku, i od tamtej pory rozwija się dynamicznie, zwiększając asortyment oferowanych produktów i utrzymując atrakcyjne ceny. Zawsze śledzimy oczekiwania rynkowe, by zaspokajać potrzeby klientów, oferując produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.
Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży środków piorących (proszki do prania, żele do prania, kapsułki piorące), preparatów czyszczących do użytku domowego, kosmetyków (mydła w płynie, mydła w kostce, szampony do włosów, żele pod prysznic, płyny do kąpieli, pasty do zębów) oraz produktów spożywczych, szczególnie w kawie i herbacie. Oferujemy profesjonalną obsługę handlową oraz usługi doradcze z zakresu naszego asortymentu. Posiadamy szeroki wybór produktów pod markami własnymi: Gallus Professional, Gallus, Cadi, Easy Life, Passion Gold Professional. W ofercie posiadamy także wiele innych wyrobów z markami partnerskimi oraz produktów marek globalnych w bardzo atrakcyjnych cenach.
Nasza firma koncentruje się na rozwijaniu swojej działalności nie tylko na rynku krajowym, ale także na rynkach zagranicznych. Sprzedaż eksportowa stanowi kluczowy element naszej działalności. Obserwujemy stały wzrost sprzedaży eksportowej na rynkach europejskich. Dążąc do dalszej intensyfikacji naszej działalności eksportowej, poszukujemy partnerów handlowych, którzy chcieliby dystrybuować nasze produkty pod markami Gallus Professional, Gallus, Cadi, Easy Life, Passion Gold Professional na rynkach Europy, Afryki, Azji oraz Bliskiego Wschodu. Naszym partnerom oferujemy produkty wysokiej jakości, atrakcyjny design oraz konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i rozpoczęcia owocnej współpracy!

NASZE MARKI

Wysoka jakość, niepowtarzalny design i atrakcyjne ceny to cechy produktów, które tworzymy!